BABKI Z BIGLEM – CZYLI O NAS

BABKI Z BIGLEM – CZYLI O NAS

O CO NAM CHODZI?

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem – każda z nas posiada inne. Ale przede wszystkim będziemy wspierać i promować różnorodne formy aktywności kobiet, inspirować, motywować do rozwoju i zmian, zachęcać do działania, integracji i wymiany doświadczeń. Nie ma znaczenia czy chodzi o założenie firmy, pokonanie nieśmiałości, czy o zdobycie wymarzonego szczytu. W naszym przekonaniu niemożliwe nie istnieje. Postaramy się sprawić, by kobiety, które będą nas czytać także w to uwierzyły i pokonały swoje „niemożliwe”


SYLWIA WIELOCH

To ja – marzycielka, optymistka i uparciuch. Trudno mi usiedzieć w miejscu, a PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ PO BABSKU to kolejny mój pomysł na integrację i aktywne działanie.

Zawodowo prowadzę biuro rachunkowe, zajmuję się podatkami, ubezpieczeniami społecznymi, sprawami kadrowymi, planami biznesowymi, czyli wszystkim co związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jeśli chcecie mnie poznać z tej strony, zapraszam do mojego miejsca pracy: http://bit.ly/2ouNUna

Hobbystycznie biegam, pokonuję swoje bariery, motywuję innych i wspieram ich samorealizację.

 

 

 

 

JOANNA DUNAJ

Kiedy zapytałam ją co chce o sobie powiedzieć, skwitowała krótko: napisz matka, żona, kobieta. Cała Asia.

Pracujemy razem od 9 lat. Z pełnym przekonaniem mogę o niej powiedzieć profesjonalistka we wszystkim czym się zajmuje. Twardo stąpa po ziemi, uparcie dąży do celu. Jest balansem dla szalonej natury mojej i Wioli. Motywator i nieocenione wsparcie.

Zawodowo – specjalista ds kadr i płac. Tu o tym więcej http://bit.ly/2nC8f5X

Prywatnie całym jej światem jest mała Pola.

 

 

 


WIOLETTA SZYMBORSKA

Wulkan energii, zwariowana optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Bez niej PRZEDSIĘBIORCZE BABKI nie ujrzałyby światła dziennego. To Wiola chwyta w lot każdy nasz szalony pomysł, łapie za aparat i biegnie za nami robiąc mnóstwo fantastycznych fotek.

Dzięki niej poznajecie nas, widzicie co robimy i jakie jesteśmy.

Wiola jest żywym dowodem na to, że jeśli czegoś się bardzo chce, to nie ma przeszkód by to osiągnąć. Opowiadając o swoich podróżach, projektach, w których bierze udział i wielu niesamowitych rzeczach, które rodzą się w jej głowie zarazi Was pozytywnym nastawieniem do zmian i świata.