WITAJCIE DROGIE KOBIETY

WITAJCIE DROGIE KOBIETY

To my – Sylwia, Asia i Wiola. Wioli nie widać i pewnie często tak właśnie będzie, ponieważ Wiola znajduje się po drugiej stronie obiektywu. Od nas się wszystko zaczyna, ale tak naprawdę przyszłość i kierunek rozwoju całej idei zależy od Was –aktywnych, posiadających marzenia, dążących do celu, szukających swojego miejsca w świecie lub będących drogowskazem dla innych KOBIET. Nie ma znaczenia wiek, czy profesja – liczy się chęć działania i otwartość. My będziemy motywować, wspierać i zachęcać do działania.

Blog jest kolejnym miejscem w sieci oraz narzędziem, przy pomocy którego będziemy Was informować co się u nas dzieje, o naszych kolejnych pomysłach, organizowanych spotkaniach i wydarzeniach. Będą także ambitne wyzwania, garść motywacji, trochę humoru i sporo wiedzy. Z całą pewnością będzie się działo. A my liczymy na Wasz aktywny udział – komentujcie, podrzucajcie tematy, pytania i pomysły. I wspierajcie nas i siebie nawzajem. Bo właśnie w tym tkwi niesamowita moc kobiet.

Wierzymy, że już wkrótce zbierze się tu nas całkiem pokaźna, bardzo kreatywna grupa. Jeśli zechcecie się z nami przywitać zostawiając komentarz – będzie nam bardzo miło. Nie możemy się już doczekać, kiedy Was wszystkie poznamy

Pozdrawiamy serdecznie
Sylwia Wieloch Asia Dunaj Wiola Szymborska

Please follow and like us:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *